KATİLİM ARANIZDA…!!!! Basın Açıklaması…

KATİLİM ARANIZDA…!!!!
KATİLLER ARAMIZDA…!!!

5 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 11.30 DA, MARMARİS ADLİYESİ ÖNÜNDE, BİR KEZ DAHA HAYKIRACAĞIZ..
BİR KEZ DAHA HALKIMIZA VE YETKİLİLERE SESLENECEĞİZ…
TÜM CANLI SEVERLERİ, ÇOCUKLARINA ŞİDDET DOLU BİR DÜNYA BIRAKMAK İSTEMEYENLERİ BEKLİYORUZ..

MARMARİS HAYVAN HAKLARI DERNEĞİ – MARMARİS DOĞA VE HAYVAN HAKLARI PLATFORMU

KATİLİM ARANIZDA...!!!!
KATİLİM ARANIZDA…!!!!

DEĞERLİ MARMARİS HALKI…..

DEĞERLİ BASIN ÇALIŞANLARI……

NE YAZIK Kİ, BİR KEZ DAHA ÜZÜNTÜYLE…, İNSANLIĞIMIZDAN UTANARAK, SİZLERE SESLENİYORUZ…. HER SEFERİNDE, HALKIMIZA, TÜM İNSANLIĞA HAYKIRIYORUZ… BU SON OLSUN…. BU SON OLSUN DİYORUZ… HAYVANA KARŞI BU ŞİDDETİ, BU VAHŞETİ GERÇEKLEŞTİRENLER, YARIN MUTLAKA ÇOCUĞA, KADINA DA ŞİDDET, VAHŞET UYGULAYACAK DİYORUZ….

ANNELER, BABALAR, ÖĞRETMENLER, TÜM KAMU YETKİLİLERİ… GELİN HEP BİRLİKTE BU VAHŞETİ DURDURALIM DİYE HAYKIRIYORUZ. BU KATİLLER YAKALANSIN, YAPTIKLARI YANLARINA KAR KALMASIN DİYORUZ…

 BU CANLARA BÖYLE KIYANLARA, GÖSTERMELİK PARA CEZALARI DEĞİL, CAYDIRICI HAPİS CEZALARI VERMEK İÇİN YASA ÇIKARILMALI DİYORUZ….

AMA  NE YAZIK Kİ, YİNE BACAĞI KESİLMİŞ YAVRU KEDİLER, ZEHİRLENMİŞ KÖPEKLER, ADAYA AÇLIK VE SUSUZLUĞA TERKEDİLMİŞ EŞEKLER…, MARMARİS  HABERLERİNDE…, O  MASUM…., O  ÇARESİZ…., VAHŞET  FOTOĞRAFLARI   İLE  BOY GÖSTERİYOR.  VE  DE.., VİCDANLARIMIZA ,  İNSANLIĞIMIZA, YÜZÜMÜZE BİR  TOKAT  GİBİ  ÇARPIYOR….

DEĞERLİ MARMARİS HALKI,

YETER ARTIK ,YETER DİYORUZ.. YİRMİBİRİNCİ YÜZYILDA, 2019 YILINDA, TÜRKİYE’NİN TURİZM CENNETİ MARMARİS’İMİZDE…. BU VAHŞET OLAYLARI, SON BULSUN ARTIK DİYORUZ… ÇOK GEÇ OLMADAN…, ÇOCUKLARIMIZA DAHA FAZLA KÖTÜ ÖRNEK OLMADAN, DAHA ÇOK MASUM CANA İŞKENCE ÇEKTİRİP KATLETMEDEN…, BU İLKEL VAHŞET OLAYLARINA SON VERELİM DİYORUZ…. BACAKLARI KESİLEREK ÖLÜME TERKEDİLEN BU YAVRU KEDİNİN SESİNİ DUYAR GİBİYİZ….

KATİLİM ARANIZDA…..!!!! KATİLİM  ARANIZDA…!!! EVET KATİLLER ARAMIZDA…..!!!!

SAYIN KAYMAKAMIMIZA, SAYIN BAŞSAVCIMIZA, SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZA, SAYIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE VE TÜM YETKİLİLERE BİR KEZ DAHA SESLENİYORUZ….

LÜTFEN ONALARI BULALIM VE CEZALANDIRALIM…….EN ÖNEMLİSİ DE, BU TOPLUMUN YENİ KATİLLER  ÜRETMEMESİ İÇİN, HEP BİRLİKTE ÖNLEMLER ALALIM….

ÇÜNKÜ, HER ŞEY GERÇEK İNSANLIK İÇİN…,

ÇÜNKÜ HER ŞEY DAHA YAŞANILIR BİR DÜNYA İÇİN…,

ÇÜNKÜ HERŞEY..,  DAHA HUZURLU BİR TÜRKİYE İÇİN…,

ÇÜNKÜ HERŞEY…, DAHA ÇAĞDAŞ BİR MARMARİS İÇİN… OLMALI DİYORUZ…

SAYGILARIMIZLA…

MARMARİS HAYVAN HAKLARI DERNEĞİ  (  MAHAK-DER )

MARMARİS DOĞA VE HAYVAN HAKLARI PLATFORMU

KATİLİM ARANIZDA...!!!!
KATİLLER ARAMIZDA…!!!